Quady

Dysponujemy kilkoma trasami w okolicach Warszawy.

Wyprawa quadami zapewni Ci emocje, przyspieszony oddech i zwiększy produkcję endorfin w Twoim ciele. Tutaj przed wiatrem, kurzem i błotem nie ochroni Cię szyba terenówki.

Nie ważne czy zdecydujesz się na wyprawę quadami jako uczestnik integracyjnej imprezy firmowej, czy też w ramach weekendowego wypadu za miasto ze znajomymi – bo tak naprawdę będziesz tylko Ty, maszyna i natura, czyli te elementy, które tylko zdołasz dostrzec kątem oka w szalonym tempie. Przebieg wyprawy quadami: Mamy przygotowanych kilka tras wyprawowych pod Warszawą w okolicy Nieporętu, Legionowa, Zalewu Zegrzyńskiego o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego uczestników i wynosi od 10 do nawet 120 km! Trasy są zróżnicowane i zawierają wiele przeszkód, takich jak leśne dukty, przeprawy przez rzekę, bezpieczne ale strome zjazdy, podjazdy. Każdy uczestnik wyprawy na quadach jedzie dostarczonym przez nas quadem pod okiem instruktora poruszającego się na swoim quadzie

Posiadamy markowe quady, które są zarejestrowane i ubezpieczone. Przed jazdą nasi instruktorzy przeszkolą Państwa a podczas zabawy będą dbali o bezpieczeństwo.

 

 

Dysponujemy 12 Quadami,Quady wypożyczamy jedynie z naszym Instruktorem !
Organizujemy  Wyprawy Quadowe !
Obsługujemy Imprezy Firmowe oraz pikniki.

 

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu wypełniając poniższy formularz.
Odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

* Pola wymagane

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.