Paintball

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia. Jest sportem, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintball liczy się inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność.

Posiadamy 100 kompletnych zestawów Markerów Tiipmann 98 do gry oraz 300 mundurów, jesteśmy w stanie przeprowadzić rozgrywki jednocześnie dla 120 osób dbając o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Do gry wykorzystujemy elementy pirotechniczne "granaty hukowe oraz dymne" a dodatkową atrakcją jest nagłośnienie i oświetlenie co umożliwia rozgrywki nocne.

Przykładowe scenariusze:

  • ochrona VIPa
  • zdobycie bazy przeciwnika
  • wybicie
  • flagi
  • jeńcy, ect

Dysponujemy własnym terenem do gry w paintball w Warszawie,  znajdującym się w  okolicach Nieporętu i Zalewu Zegrzyńskiego z naturalnymi przeszkodami jak również stworzonymi specjalnie na potrzeby gry, na którym znajduje się altana grillowa oraz palenisko na ognisko. Istnieje możliwość wynajęcia terenu do gry w paintball własnym sprzętem a także zorganizowania wyjazdowej gry na terenie zasugerowanym przez Państwa.

Ceny Pakietów Paintball w Warszawie

 

Zestaw Podstawowy 

Maska z podwójną szybką, marker Tiipmann 98, butla HP, loader, 200 kul

CENA 80 zł 

 

Zestaw Promocyjny

Maska z podwójną szybką, marker Tiipmann 98, butla HP, loader, 500 kul

CENA 120 zł 

***dodatkowe kule 

100 szt. 20 zł

500 szt. 70 zł

 

Imprezy Firmowe wyceniamy indywidualnie.

 

 

 

 

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.