Wynajem sprzętu rekreacyjnego

 

QUADY DLA DZIECI

Elektryczne pojazdy quad, bugy. swietna zabawa dla najmlodszych. 3 regulacje prędkości blokowane kluczykiem, zapewniają bezpieczną jazdę. 

 

 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Ścianka wspinaczkowa to nie tylko sposób na sprawdzenie wytrzymałości swoich rąk i poszerzerzanie umiejętności w technice wspinaczkowej, ale także doskonały sposób na rywalizację pomiędzy dwiema drużynami ścigającymi się.

Nasza ścianka ma 8 m wysokości i 4 m obwodu, na którym znajdują się 2 tory wspinaczkowe w pełni asekurowane.

 

SAMOCHODY TERENOWE, OFF-ROAD

Ekstremalne wrażenia tylko z nami !!!

W programie przygotowanym przez nas czeka na Państwa mnóstwo zadań a przede wszytkim nauka jazdy samochodem terenowym, po czym strome zjazdy, podjazdy czy też mokradła nie będą już dla Was problemem.

Rajd Off-Road

Grupa zostanie podzielona na zespoły, które wezmą udział w rajdzie samochodami terenowymi. Jazda w zależności od terenu będzie zawierała elementy ekstremalne. Trasa jest wyznaczona na podstawie "roadbooków". Rolę pilota (czytającego roadbook) pełnią pasażerowie (zespół).

 

 

MEGA PIŁKARZYKI

Dmuchane boisko dla gigantycznych piłkarzyków. W grze biorą udział dwie 5-osobowe drużyny. Zabawa przypomina "stołowe piłkarzyki" z tym, że to My jesteśmy przypięci do rur. Gwarantujemy dużo śmiechu i dużo krzyku. Jak w prawdziwym meczu, wygrywają Ci którzy strzelili więcej goli. Taktyka, szybkość a przede wszystkim umiejętne współdziałanie zadecydują o zwycięstwie.

 

 

ZORBING

Zorbing - kula sferyczna - jej widowiskowy i futurystyczny wygląd oraz emocje wywołane zajęciami z kulą na lądzie i na wodzie, w terenie poziomym lub na stoku zostaną na długo w pamięci uczestników.

Zorbing to nic innego jak zabawa z kulą w której jesteśmy przymocowani do pasów. Kula się toczy, a my  przemieszczamy się wraz z nią i ...zaczyna się jazda!

 

 

SUMO

Chcemy dużo emocji - nadszedł czas na walki sumo!
Zawodnicy przebierają się w specjalne, wypełnione gąbką kostiumy i przypominają niczym japońskich zapaśników. Kiedy oni wchodzą na matę o niewielkiej średnicy, zgromadzona publiczność, zachęca ich do walki okrzykami przepełnionymi śmiechem. Zabawa polega na powaleniu przeciwnika lub wypchnięciu go poza matę.

Zapewniamy, iż zmagania na macie sprawią radość nie tylko uczestnikom ale i zgromadzonej publiczności!

 

 

GLADIATORZY

Walki Gladiatorów zawsze wzbudzały wiele emocji i tym razem ich niezabraknie.

Gladiatorów jest dwóch, każdy z nich przed walką zakłada  kask i zajmuje swoje stanowisko na przygotowanych podwyższeniach nad dmuchaną platformą, potem w swoje ręce dostaje broń (to tylko dmuchana pałka). Wygrywa ten, który zepchnie swojego przeciwnika. Tłum gapiów oszaleje z radości!

 
 

SEEGWAY

Szukając niezapomnianych wrażeń...

Lubicie Państwo oryginalne pomysły i rozwiązania?

Macie Państwo wyobraźnię jakie piorunujące wrażenie na uczestnikach zorganizowanej przez Państwo imprezy rekreacyjnej lub promocyjnej może zrobić tak zaawansowana technologicznie maszyna jak seegway?
To napewno szansa zaskoczenia zarówno zaproszonych gości jak i klientów. Szansa, która z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

 
 

STRZELECTWO

Urządzimy turniej o cenne trofea, poprzedzając nauką i treningiem oraz doskonaleniem techniki strzeleckiej.

Oferujemy:

  • Strzelanie z broni śrutowej gładkolufowej krótkiej kaliber 4,5 mm
  • Strzelanie z broni śrutowej gładkolufowej długiej kaliber 4,5 mm typu SNAJPERSKIEGO z przyrządami      optycznymi
  • Strzelanie z łuku tradycyjnego do tarczy
  • Strzelanie z myśliwskiego łuku bloczkowego z celownikiem do tarczy
  • Strzelanie do ruchomego żywego celu z broni paintball-owej na kulki z farbą
  • Strzelanie z procy do celu

 
 

ZAJĘCIA WSPINACZKOWE

Mosty Linowe - "spacer" na linie rozciągniętej kilka metrów nad ziemią bezdyskusyjnie należy do nietypowych form spędzania czasu. Konkurencja polega na przejściu po jednej linie trzymając się rękami drugiej, zawieszonej nieco wyżej. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów alpinistycznych oraz w zabezpieczeniu.

Zjazd Tyrolski - ekstremalne przeżycia! Między dwoma drzewami, skałami lub wąwozem zawieszona jest pod skosem lina. Zadaniem uczestnika jest wejście na start, wpięcie się do urządzenia zjazdowego i dokonanie zjazdu.

Skrzynki - konkurencja zespołowa polegająca na ustawieniu wieży ze skrzynek. Jedna z osób przy asekuracji alpinistycznej układa skrzynki podawane przez resztę zespołu. Zadanie wymaga zręczności, pomysłowości oraz wspólnej pracy całej grupy.

 

 

RODEO

Rodeo, czyli ujeżdżanie byka, to widowiskowe i pasjonujące zawody, polegające na jak najdłuższym utrzymaniu się na szalejącym elektrycznym byku.  

Każdy kiedyś chciał być kowbojem, mechaniczny byk to zaawansowana konstrukcja, dzięki której każdy ma szansę choć przez chwilę poczuć się jak na prawdziwym rodeo.

 
 

WYŚCIGI NA RURACH

Jest to bardzo zabawna konkurencja sprawnościowa. Może brać w niej udział 10 osób jednocześnie. Przebiegnięcie choćby 50 metrów trzymając między nogami rurę, wcale nie jest takie proste. Szczególnie, że tą rurę trzyma pięć osób jednocześnie.

 
 

BUNGY RUN

To propozycja dla wszytkich spragnionych emocji wymagająca sporego wysiłku fizycznego. Dzięki możliwości regulacji naciągu gumy zabawa przeznaczona jest dla wszytkich chętnych bez względu na wiek.

 
 

EURO-BUNGY

Którz nie marzy o lataniu, możemy spróbować swoich sił na  4 - stanowiskach euro-bunge. Urządzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, gwarantujące niezapomniane wrażenia.

 
 

WSPÓLNE SPODNIE

Wspaniała zabawa integrująca ze sobą grupę, polegająca na przebiegnęciu w trzy osobowych spodniach danego odcinku w jak najkrótszym czasie.

 
 

WIELKIE RĘKAWICE - RING BOKSERSKI

Chcesz zostać bokserem - zacznijmy trening! Zakładamy gigantyczne rękawice oraz kaski ochronne i stajemy do walki a publiczności ma nielada uciechę!

 
 

DOJENIE SZTUCZNEJ KROWY

Prosta i jakże śmieszna zabawa. Doimy krowę a zamiast mleka może polecieć np. piwo. Konkurencje polega na jak najszybszym wydojeniu krowy!!!

 ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.