Pokazy pirotechniczne

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji pokazów sztucznych ogni.

Pierwsze nasze pokazy pirotechniczne odbyły się na przełomie 2005/2006 od tamtej pory pogłębialiśmy swoją wiedzę aby sprostać Państwa wymaganiom. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło nam wybrać najlepszych dostawców fajerwerków, z którymi obecnie współpracujemy.

Dysponujemy wszelkimi pozwoleniami na obrót i użycie wyrobów pirotechniki widowiskowej /koncesja MSWiA i pozwolenie wojewody.

Pokazy ogni sztucznych są tym elementem każdej imprezy, który niejako "wieńczy dzieło", wzbudza największy zachwyt, najdłużej pozostaje w pamięci i jest najbardziej wyczekiwany przez biorących w niej udział gości.

Oferujemy wykonanie w pełni profesjonalnych pokazów ogni sztucznych charakteryzujących się bogatą gamą efektów i indywidualnym scenariuszem dopasowanym do warunków terenowych oraz możliwości finansowych zleceniodawcy.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.